KONST / Litografier / Färglitografi 8091320
nr 809 1320
Färglitografi
Triptyk, Signerad, Golfbollar, 43x63
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 februari 2013
kl 19:25:26
100 kr
150 kr
200 kr